| xPicsie a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu niste statusuri de dragoste, indiferenta, etc pentru facebook (pagini) Dau funda pentru cele mai multe si mai frumoase happy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu mai vreau iubire cu-mprumut, asa am tot avut, Ai fost doar un inger rau mintinda ca ma iubeai, Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla, Wish you were here, When you're gone, Vara trecuta imi spuneai ca sunt valul ce il asteptai, Doua maini in taina s-au intalnit, buzele mai apoi s-au daruit, inima e doar una si e de ajuns pentru amandoi, Beautiful liar, Que hiciste, Scapa-ma de ea, de inima mea, Pleaca, maine o sa-mi treaca. Bafta!