| AandreaA a întrebat:

Am nevoie de niste nume de cateluse, vreau si mai simple si mai sofisticate.
Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| georgyana1398 a răspuns:

Sara, sofia, nino, iza, casey, deby, fancy, grace, julian, laddie, morris.

| Lavy a răspuns:

Pai poti sa ii dai orice nume inventat de tine : Tasha,Charlie,Timisi,Miskli,Mira,Isa, Kira, Puca...Dar ca sa fie cel mai corect e sa te gandesti tu singura la un nume pentru ea deoarece esti mamica ei si asa cum mama ta ti-a dat numele tau andreea asa trebuie sa ii dai si tu un nume care ti-ar placea tie ...Bafta!