| Claudiiss .‹3 a întrebat:

Heiii!:*Cum ar fi daca tot ce ne dorim s-ar implini? Dupa mine viata nu ar mai avea farmec...Adica,sa primim totul asa, doar pentru ca il vrem.Nu am mai avea deloc satisfactia ca am facut ceva ca sa il avem.Nu l-am mai pretui atat de mult, caci stim ca am primi altul dintr-o simpla dorinta.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exact asa sunt si pustii de bani gata.Au totul oferit pe tava, pentru ce sa lupte, de ce sa respecte? De mici sunt rasfatati si li se spune ca numai sa zica ce vor si vor avea.Tocmai de asta multi traiesc intr-o lume departe de cea reala

| Floreenofficial a răspuns:

Da, stiu! adevar graieste gura ta!laughing
intr-adevar as dori sa mi se indeplineasca unele dorinte (stiu ca toate nu e posibil), dar sa stiu ca am muncit nu ca am primit totul cadou!