| Coco_5217 a întrebat:

Heiiii...de ce-mi apar greu raspunsurile pe care le primesc la intrebarile mele? Si de ce nu-mi apare poza la profil? Daca ii dau la editare apare, dar la vizualizare nu. Stie careva? Multumesc mult happy!

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Probabil ca nu iti apare poza la profil din cauza semnalului, dar eu iti vad pozahappy
raspunsurile iti apar greu pentru ca sunt multi utilizatori pe TPU si de asta nu iti apar asa de repedesad
si eu cateodata, cand pun o intrebare imi arata ca am 4 raspunsuri dar cand ma bag sa vad raspunsurile nu imi arata niciunulsad

sper ca ti-am fost de aujutor.pup:*

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu ai dat o citire aici ca să înțelegi, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.