| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii TPU! Cine vrea sa se inscrie la un concurs pe fb? Inscrierile incep de astazi iar regulile sunt scrie la poza de la albumul cu concursul! Cine vrea sa se inscrie sa intre pe acest link sa vada concursul si sa isi puna o poza cu el/ea pe peretele paginii :o3 http://www.facebook.com/......media/set/ PS: scuzato categoria dar este cea mai accesata dupa mine :D Astept pozele voastre multumesc si dau funda si voturi :X

2 răspunsuri:
| Sheisshe a răspuns:

Poate dupa tine e cea mai accesata.Eu cred ca esti vreo nimfomana de crezi asta!

| anonim_4396 explică (pentru Sheisshe):

Auzi asta nu cred ca team jignit pe tine in vreun fel sa-mi zici mie nimfonawinking Da este una dintre cele mai accesate categorii daca nu ai observat dar ma rog vezi-ti de treaba ta si daca n-ai ce face numai comenta aiureawinking