| LuLu_6993 a întrebat:

Hello all! De curand mi-am luat un cine are vrei 6 luni si nu vrea sa manance nimic. Am incercat sa ii dau tot felulu dar nu vrea si sta si se uita toata ziua, nu se joaca deloc, nu stiu ce sa mai fac cu el. VA ROG ajutati-ma pentru ca mi-e frica sanu moara de foame sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Invata sa vorbesti limba romana corect si du-te la un veterinar cu el. poate are viermi intestinali sau vreo dereglare. un specialist isi da seama

| BillyX a răspuns:

Daca mergi la un medic veterinar si este totul ok, lasa-l in pace pune-i in farfurie ceva si mananca el cand ii e foame happy

| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea cum sa nu manance de 6 luni Doamne iarta-ma murea pana acum - Du-te la doctor la un consult mai mult ca sigur are ceva la stomac o sa-i dea cateva pastile si sigur va manca Te pup