| LoOvE a întrebat:

Hello! Am si eu 2 intrebari pentru voi:

-Cand incepeti scoala mai aveti timp sa va si distrati, sa va recreeati? Eu nu.

-Voi cand va faceti temele si invatati? Seara sau dimineata?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pai in timpul scolii faceam cam asa:
-ma trezeam la 7 dim
-la 2 veneam acasa
-ma puneam la pc
-ascultam muzica si faceam curatenie
-la 4-5 ma apucam de teme
-pe la 7 terminam
-ma uitam la telenovele
-in timpul asta mai si mancam ceva, ma mai uital la tv, dar in fine, aveam un program cam dezordonat
anul asta sunt a 8a si trebuie` sa ma chinuiesc un pic mai multcrying
deci cand vin acasa ma schimb, pap, fac curatenie, apoi temele, si calulatorul o sa fie pe locul 14.straight facesi invatatul pe loc I...
o sa o bag mare cu geografia si matematica.
si nu o sa mai am timp de cam nimic.

2 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Am timp suficientlaughing Am aproape numai baieti in clasa si tipii astea nu invata deloc asa ca...laughing. Pentru mine scoala e mai recreativa ca statul acasa. Temele le fac acasa atunci cand am mult de scris si am proiecte dar este cand le fac si in pauze. De invatat...in ultimul timp invatam in pauze sau deloc. Acum trebuie sa ma pun sa invat mai mult ca trec pe a 11-a si imediat vine baculaughing

| ancutsa410 a răspuns:

Da.mai am timp
in general noaptea invat, tzin minte mai bine.