| TeenageGirl a întrebat:

Voi cum invatati?
Si cum va faceti temele?
happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La mate e misiune imposibilalaughing
Noroc ca am o capra(prietena mea cea mai buna)care e buna(rau) la mate si isi face timp sa ii mai explice si unei batute in cap ca mine cum sta treaba cu cifrele
In rest nu am probleme.Prind destul de usor iar la romana nu invat comentariile mele, i le fac pe loc cand ma ascultatongue
Teme la liceu nu prea sunt

| DakotaRoyse a răspuns:

Invat la scoala, sunt atenta la ora, in general acasa nu stau sa "tocesc". De teme, le fac asa sa fie facute, nu de alta dar la noi nu le verifica nimeni [Si sunt la liceu, nu a 3-a big grin]

| User a răspuns:

Invatat? Teme?straight face Traim in Romania. Nu stii ca scoala romaneasca scoate tampiti? De ce m-as impotrivi regulii?thinking

| DeNyyy a răspuns:

Buna.pai eu trec clasa a 6-a. anul trecut veneam seara la 18 sau la 17 (mai devreme nu )asa.si ce faceam eu si stateam jumatate de ora(mancam, faceam un dus...) si dupa aia imi scriamla ce obiecte aveam pe ziua urmatoare. iar apoi dimineata ma trezeam si ma apucam de invatat. succes :*

| Mik3 a răspuns:

Io nu prea in invat, doar ce prind in clasa si de scris nici atat, doar la scoala happy

| Myuu a răspuns:

Eu sunt pe a 7 si vin de la scoala la ora 2 mai intai temele si apoi invatatul imi i-am pana la 4 sau 5 invat repede in cateva minute gata!

| TeenageGirl explică:

Sunt in a7a nu a 3a bei

| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Depinde...Seara imi afc temele si dimineata invat...laughing

| daianne a răspuns:

Cum pot.Seara cand vin de la scoala scriu si dimineata invat.

| RobertClaudiu a răspuns:

Pai eu deschid cartea ma uit la imagini si o inchi dipa aia deschid caietu sa vad daca ii e romana sau e mate si apoi il inchid si gata invatatul eu am memorie fotografica

| Achilles a răspuns:

Temele mi le fac seara ascultand muzica rock...va dati seama ce ecuatii fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inveti dupa-amiaza poti cand vi de la scoala, sa iti faci temele si dimineata sa inveti, e cel mai binehappy
Daca inveti de dimineata, cand vi de la scoala poti s iti faci temele si dupa sa inveti.
Pa, pa