| Raduu a întrebat:

Hey, am o intrebare cam ciudata laughing
Cum e mai convenabil? Sa faci seara temele dupa scoala si dimineata sa inveti? Sau sa te relaxezi seara si dimineata sa faci temele?
Voi cum faceti? big grin

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Pei,astazi cand am putin de scris vin acasa seara si ma relaxez, ma culc pe la 10-11 si ma trezesc la 9, scriu pana ma inviorez apoi stau putin si merg sa invat in liniste, nu ma grabesc.
Sau vin, scriu (in caz ca am mult) apoi mai stau putin, ma culc pe la 9-10 si dimineata apoi ma joc 2-3 ore pe pc si ma apuc sa invat.
Cum iti placestar funda?straight face