| utilizator-tpu a întrebat:

Hello, ce faceti? Eu sunt noua, ma integrati si pe mine pe-aici? Va pup.

Răspuns Câştigător
| ilie a răspuns:

BUNA! Bun venit inre noi. Te asteptam cat mai des. Ceau.

17 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Bun venit

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, bine ai venit in randurile noastre, cum sa nu te primim printre noi, esti binevenita.

prfml
| prfml a răspuns:

Bine ai venit! happy Iulian

| anonim a răspuns:

Daca nu esti joy, nu te integram.pentru ca atunci esti cu siguranta dl.inginer.oricum,incepe sa mi se para ciudat contul tau, ca de altfel si intrebarile.

| tukhey23 a răspuns:

Bine ai venithee hee, printe noi

| alexa a răspuns:

Bine ai venitbig grinbig grinbig grin
sper sa. ti placa si sa ramai muult timp

| Onutzu a răspuns:

Ceao! bun venit

| oooooooo a răspuns:

Hello! bine ai venit! de integrat, te vei integra singurica, prin ajutorul dat celor de aici, si prin activitatea ta pe acest site.
sa ne vedem la cat mai multe intrebari!

| andi a răspuns:

Fii binevenita!

| 31ea a răspuns:

Buna, bine ai venit

| csintalan a răspuns:

...nici eu nu pot spune ca am invechit aici,... poate alti,... dar sa nu te superi niciodata daca cineva te mangaie un pic, prin cuvinte,...,, poate ca EL sau EA este mai nou, mai vechi, mai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,... uite, la o cafea.bine ai venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de integrare trebuie sa raspunzi la un test si in functie de rezultate hotarim ce facem cu tine si unde te repartizam.
1. Ce apelativ preferi? Alteta, excelenta, doamna, tovarasa, draga mea, inaltimea voastra, sau in situatia in care apelativul nu se regaseste in lista expusa anterior, specifica varianta proprie si personala (scuza-mi pleonasmul big grin).
2. Esti EMO? Daca da, de ce? Daca nu, de ce?
3. Iti plac manelele? Daca da, de ce? Daca nu, de ce?
4. Iti place sa glumesti sau esti serioasa?
5. De ce cult religios apartii si de ce.
6. Ce virsta ai, unde locuiesti si daca ai prieten.
Ne rezervam dreptul de a te mai intreba pe parcurs si alte lucruri, daca va fi necesar.
Multumim anticipat pentru raspunsuri. Vei fi cautata de reprezentanta noastra oficiala cind rezultatul testului va fi disponibil. Acesta va fi afisat si pe sitte.
Succes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completare. Durata testului este de 10 minute big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gata integrata happy Bine ai venit!

| utilizator-tpu explică:

Va multumeschappy