| Teo_3186 a întrebat:

Hello Everyone!
Mi-am facut un blog de fashion si tot felul de stiri despre celebritati
Mi-ar placea daca l-ati vizita si v-ati da cu parerea, critici sau nu chiar nu conteaza doar fiti sinceri
Sunt la inceput dar voi posta in fiecare zi cate ceva nou

http://starfashion121.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

Pentru inceput cred ca e destul de reusit si chiar si ideea de fashion imi surade. Felicitari! Frumos blog sper sa il dezvolti mult mai mult.

1 răspuns:
| Teo_3186 explică:

Mersi Izulina,apreciez,dar numai ieri l-am inceput,cu siguranta o sa-l dezvolt mai mult, si as aprecia daca ai mai spune si altora despre el, Mersi frumos:*