| TDGMeebu a întrebat:

Hello!

Nu de mult timp tata m`a bagat pe abonament impreuna cu sora mea.

De atunci nu mai pot trimite mesaje...

Am crezut ca este ceva de la telefon, dar nu este asa, pentru ca nici de pe telefonul sor`mii nu merge sa trimit.

Stie cineva ce poate fi si cum sa rezolv?

Mersi mult! kiss

2 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Cel mai sigur si mai simplu: te duci la magazinul unde ai facut abonamentul, le spui lor problema, si te vor rezolva ei.

| raducu a răspuns:

Pai, in principiu, ar trebui sa fie de la centrul prin care se trimit mesajele.
Nu stiu exact ce sa zic, mai ales ca m-am uitat prin telefon la mine sa vad la Setari Mesaje, dar nu am gasit nimica. thinking