| lisenday a întrebat:

Hello
so eu as dori sa merg in australia adica sa ma mut acolo sa nu mai vin in romania iti trbue viza sau ceva? daca da iti da greu viza la fel ca in america sau mai usor eu am obtinut cetatenie romana afecteaza cu ceva?
apropo cum este viata acolo este la fel ca aici saumai grea? dau fundeita

1 răspuns:
| Maryyuss a răspuns:

Depinde,am un prieten care s-a mutat acolo cu familia si din cate am inteles nu a durat foarte mult, nu stiu cu exact cat timp pentru ca nu am mai vb de ceva timp cu el. si legat de viata o duc mai bine decat aici eu zic sa nu te uiti in urma cand pleci happy acolo daca stii sa te descurci o sa o duci chiar bine fata de aici e greu chiar daca stii sa te descurci in ro o sa iti apara si alte probleme si multe alte pedici care o sa te faca sa lasi balta totu, deci drum bun! ne mai auzim cand ajungi acolo