| KittyEyes a întrebat:

Hello TPU! Cand intru pe facebook imi apare asta : Această pagină web nu este disponibilă
Conexiunea la www.facebook.com a fost întreruptă. Eroare 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Conexiunea a fost resetată.

De ce imi apare asta si ce as putea face sa nu imi mai apara asa? Help me! Funda!
P.S: Am incercat si cu hosts file repair tool dar degeaba...

1 răspuns:
| Betii69 a răspuns:

Eu am fost in aceeasi situatie:1.trebuie sa il deconectezi fiindca netul nu are viteza pentru a transfera datele site-ului respectiv.2. daca nu merge ii dai un restart PC-ului/laptopului apoi merge! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?