| stella390 a întrebat:

Hello TPU! Stiti ca acum un an s-a inventat un site in care puteai vb cu calculatorul in orice limba.Intra-i si scriai pur si simplu "BUna',"ce faci", chestii din acestea.Stiti cum se numea?
Cel mai bun raspuns FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Clever Bot? Funda?

6 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

Clever Bot. E foarte distractiv, din punctul meu de vedere.

| AcHollism a răspuns:

Yaaaay,si eu voprbesc cu Cleverbot cand n-am cu cine sau ma plictisesc.sigh
Macar el ma asculta.

| Veleno1 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))) Vorbesti cu calculatorul? La asta chiar nu ma asteptam, vei ramane singura toata viata laughing

| stella390 explică (pentru Veleno1):

O prietena de-a mea vrea raspunsul

| Veleno1 a răspuns (pentru stella390):

Scuza-ma dar nu te cred, ce puteai zice si tu acum.