| danutza91 a întrebat:

Hello TPU! Știți cumva vreo ghicitoare in cafea sau in cărți, dar sa nu fie vrăjitoare sau vreo dubioasa. O femeie serioasă sa fie si discreta. Din Constanta
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În afară de oamenii dubioși/ șarlatani, cine crezi că se ocupă cu așa ceva? Cel puțin, eu nu cred că îți vor oferi răspunsurile pe care vrei să le auzi. Din contră, sunt capabile să îți spună cele mai ciudate și mincinoase lucruri care ți s-ar putea întâmpla, pentru ca tu să le cauți și a doua oară, dacă vrei să îți rezolve problemele. Și atunci, ai să vezi tu, ce transfer de bani va avea loc, din buzunarul tău în buzunarul lor!hee hee
Eu zic că toate răspunsurile le găsești în inima ta, nu pe fundul ceștii de cafea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 666

| Yasmin875 a răspuns:

Eu stiu sa ghicesc in cărți de joc.Vino la mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yasmin875):

Buna dimineata! stiti sa ghiciti in carti?