| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU.

V-ati filmat vreodata in timp ce vorbiti?

Ati avut curaj sa va uitati la video cu sonorul pornit? laughing

Eu tocmai am facut asta si am descoperit ca am o voce chiar frumoasa.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O idee interesanta pe care încă nu am încercat-o.

| Dismally a răspuns:

Nu am incercat. Multa lume mi-a spus ca vocea mea este frumoasa, calda, sexy, placuta etc. dar mie nu mi se pare ca ar fi asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-am filmat eu, dar m-au filmat altii si am auzit. As zice ca vocea mea suna mai bine in capul meu decat in integistrari... Cand sunt relaxat si sigur pe mine am o voce groasa si aceea e cea cu care ma identific. Dar cand am emotii sau sunt nesigur parca am o voce mai ascutita, involuntar, incercand sa compensez. Lucru ce ma enerveaza la culme.