| LiimeXdx a întrebat:

Hello! Voi ce faceti cand va enerveaza cineva? straight face
Fundoi! big grin

6 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Il ignor(^_^)

| MaliciousDeath a răspuns:

Ori ii spun calm sa inceteze, iar apoi bag o fata de-aia gen "nici nu meriti efortul" si plec...ori incep sa ma prostesc si s-o ard ironic incat sa se schimbe rolurile.
Depinde de dispozitia mea.

| lacrima15 a răspuns:

Eu ii injur in gandul meu, dupa ce iese din camera ii scot limba si incep sa-i spun tot ce am de spus mai incet dar sa nu auda! O injur ca lumea! Arunc cu un obiect ..tot cand este afara din camera..ascult muzica, sun prietenul cel mai bun si ii spun ce enervant e ala sau aia., imi sun iubitul sau fac lucruri ce-mi plac sa uit sau ma uit la tv, vorbesc prin mesaje
sper ca te-am ajutat! Eu asa fac! E bine ca-l am pe iubitul me si ii spun tot ce am pe suflet, in el am incredere deplina! Fundita?

| justmebi a răspuns:

Depinde cine este acea persoana
ori ii spun in fata ce ma enerveaza\imi displace la el\ea, ori vorbesc cu cineva despre asta si ascult muzica big grin

| Floricikpurpurie a răspuns:

Nu pot face altceva decat sa ma inarmez cu multa rabdare, sa am nervi de otel si sa pot parea cat mai amabil cu putinta in conditiile date, fara a sugera antipatia cu expresia fetei, felul de a vorbi si de a ma purta cu persoana respectiva.
Funda? :p

| Phanto a răspuns:

Hei. Cand ma enerveaza cineva. si sunt suparat ori ascult muzica... pana ma linistesc. Sau daca sunt suparat tare, tare plang pana ma descarc. laughing big grin. Sau incearca sa vorbesti cu cineva drag tie. Sper sa iti revi. Bye!