| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Vreau sa va cer si eu o parere despre tableta asta : http://www.emag.ro/......D7ZK9BBBM/
Pana acum am auzit doar cuvinte de bine, dar vreau sa mai cer cateva pareri. :o33

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| a3e6u9 a răspuns:

Eu mă feresc de firme d-astea fantomă. Dacă ar fi să-mi iau tabletă, mi-aș lua una Samsung.

| anonim_4396 explică (pentru a3e6u9):

Nu este chiar o firma fantoma avand in vedere ca Realitatea TV sponsoriza firma.

| TudorIonescu1988 a răspuns:

Mai bine itn iei tableta asta. tableta Allview aldro 3 speed DUO costa ea 700 lei da e cea mai una din tabletele pana in 1500 lei ia cu incredere nu te mint am testat-o chiar eu