| Denysuk_3788 a întrebat:

Hello love struck Cum se face sosul tzatzici si cu ce feluri de mancare se serveste? Merci :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o specialitate greceasca: castraveti proaspeti dati pe razatoarea mare, iaurt si mujdei de usturoi. Daca iti place mai acrisor poti adauga lamie sau otet balsamic. De obicei se serveste la friptura. Este foarte gustos si racoritor. Mult mai sanatos decat cartofii pai ca garnitura la friptura.

3 răspunsuri:
| AdeeXd a răspuns:

Nu este o salata?

| Denysuk_3788 explică:

Pardon am vrut sa scriu tzatzici.hee hee

| Denysuk_3788 explică:

Offff nu ma lasa asa scriu corect.Eu scriu cu c de la kg si el tot cu c normal imi scrie.