| AlinutzaRouz a întrebat:

helo! o prietena are o mica problema, este putin camgrasa in zona abdomenului, soldurilor si mai sus de genunchi. Ar vrea sa slabeasca intr-un timp scurt, dar nu stie cum. Aveti vreo solutie?

Mi-a cerut ajutorul si nu stiu ce sa-i spun.

5 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Sa renunte la paine si dulcuri, ca nu mai manance cu 4 ore inainte de culcare, sa aiba trei mese pe zi, la ore regulate.
Si cat mai mult sporthappy
Fara oboseala, tigari si alcool!

| Dara a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-3236.html
Sa faca exercitiile astea. Sunt excelente. Succes.

| AlinutzaRouz explică:

Multumesc mult ii voi trimite linkurilewinking

| taylor a răspuns:

Sport, mult sport:) Incearca sa renunte la paine, dulciuri etc.
Nu stiu daca functioneza in timp scurt, sa speram, ca si as vrea sa vad rezultate:) Incearca exercitiile de mai jos:) Succes:*
http://www.youtube.com/user/FitnessHomeClub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimnastica