| FluturasMic a întrebat:

Help! Am vz mai de mult desene cu spioanele si era clover la un salon de infrumusetare si se lupta cu o hoata de aia care a machiato. ceva de genu am cautat episodu pe net dar mi`l dadeau in engleza iar iau vreau in romana ma puteti ajuta plss...cand l-am vz eu era tot in romana.:*

1 răspuns:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Scrie pe google totul pentru dans si vezi unde scrie totul pentru dans-desen online(ceva de genu) si cauta la serch spioanele si cauta acolo episodul in lista aia. Aaaaaaa si vezi ca in josul pagini ai unde iti scrie 1, 2, 3 sau mai multe si dai clik pe ale pe rand si te uiti si cauti pana il gasesti.
Sfat: daca vrei sa nu ti se intrerupa in timp ce te uiti lasa-l sa se incarce macar jumate