| deedeelina_1620 a întrebat:

Help me!big grin Vreau si eu sa invat o coregrafie pe melodia snoop dogg sweat insa miscarile vreau sa fie facute mai rar ca sa pot intelege big grin (st mai grea de cap de obicei mai ales cand e vorba de dansbig grin) help me!sad dau fundita promit!sadsadbig grin

1 răspuns:
| DrPinyada a răspuns:

Incepi cu corpul in pozitie dreapta, cu mainile lejere pe langa corp. Iti intinzi bratele inainte, cu palmele in sus si rasucesti bazinul, intorcand privirea spre Sud-Sud-Vest. Arunci bratele in aer si faci un pas inapoi. Simultan, iti rotesti bazinul spre locul de unde ai pornit. Faci pasi alternativi inapoi, apoi, printr-o miscare brusca, sari inainte. Daca ai facut totul in regula, ar trebui sa fi revenit in pozitia initiala. Acum repeta.

Succes!