| Veronici a întrebat:

Heu TPU! 1. Vreau sa-mi fac un oracol si in afara de intrebarile obisnuite daca ai prieten, cum te cheama. data nasterii etc, ce intrebari as mai putea pune? si intrebarea a2a cum as putea sa-l decorez? fundita celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| xBlackPearlX a răspuns:

Decoreaza-l cu imaginatia ta sau iti dau o idee super tare, daca ai imprimanta, imprima poze cu tine sau cine vrei si lipestele pe oracol e super:X sau i-a imagini din reviste si lipestele, scrieti numele intr-un mod artistic love struck ador chestiile astea si eu le-am aplikhat pe oracolul meu si a iesit super funditalove struck

4 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

1.Cuvant de inceput!
2. Cum te numesti?
3. Cati ani ai?
4. In ce zodie esti?
5. Unde inveti?
6. Ce mancare iti place?
7. Ce bauturi iti plac?
8. Unde ai vrea sa-ti petreci vacanta?
9. Cine e cel/cea mai bun/buna prieten/prietena al/a tau/ta?
10. Ai prieten(a)? Daca da cum il(o) cheama?
11. Cand te-ai sarutat prima data?
12. Ce hobby-uri ai?
13. Ce materii de la scoala iti plac cel mai mult?
14. Care este animalul tau preferat?
15. Care este culoarea ta preferata?
16. Ce muzica asculti?
17. Care este melodia ta preferata?
18. Care e artistul/formatia preferata(a)?
19. Care este sportul preferat?
20. Ce gen de filme iti plac?
21. Care este filmul tau preferat?
22. Care e actorul preferat?
23. Care e ultima carte citita?
24. Ce vrei sa te faci cand devii mare?
25. Care e cea mai mare dorinta a ta?
26. Crezi in Mos Craciun?
27. Te poti descrie in 3 cuvinte?
28. Esti multumit de ceea ce esti?
29. Cum te intelegi cu parintii?
30. De ce te temi cel mai tare?
31. Pe cine ai vrea sa cunosti mai bine?
Si pentru decor fa un desen care sa exprime ceva...:fericire; tristete; neglijenta; etc

| FloriiDirectioner a răspuns:

Funda?

| SunnyFlame a răspuns:

1.nr de telefon, cum consideri iubire,calitatile tale si defectele,ce parere ai despre mine,un sfat? inna sau lady gaga,ce animale iti plac,ce vrei sa devii,ce actori iti plac, ce gen de muzica asculti, ce materie iti place
si 2. pai poti pune panglici paiete. pufuri sa scrii cu pixuri colorate cu sclipici cat mai original
bafta FUNDA?

| ZuzuAngelRuxy a răspuns:

Ce gen de muz asc,ce materie iti place,cum ma consideri,stii sa dansez\sa canti? ai un animal de companie? unde ai alege sa mergi:In Londra,In Franta sau la New York? cate ore petreci la calculator sau in fata oglinzii? ai un frate sau sora,cati ani are,unde stai mai des:in casa sau afara? iti plac petrecerile? ce bautura preferi,idul de mess, pe ce site intri mai des, iti plac mai mult ...fi creativa.si la decorare ii poti pune pe la colturi puf roz sau mov,poti sa iei abtipilde si sa le pui peste tot, ai putea sa faci o inima acre sa se deschida si sa scrii oracul si numele tau sa scrii cu culori deschise diferite lucruri, ...Succes.Funditza pliiizzzhappy