| sinziana1 a întrebat:

Hey. abia mi-am luat laptop. am si eu o intrebare.Jos in bara unde imi arata cata baterie am am 2 optiuni care trebuie bifate:1balanced si 2: power saver. ce inseamna si care ar trebui sa o bifez? eu am gasit bifat balanced.
Si unk o intrebare: de ce mi se incalzeste bateria foarte repede cand il pun la incarcat( dupa 15 min) laptopul e toshiba. mersi

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai bifat bine la baterie ->este pe echilibrat consumul tau!
Cealalta optiune este de economisire energie dar nu este cazul la tine pentru ca Toshiba face cele mai bune baterii din lume. Bateria se incalzeste din cauza ca se afla foarte aproape de procesor si iarasi nu este nici o problema. Deci, in principiu stai linistita. Bafta!