| CatelushDragutz01 a întrebat:

HEY! Am o intrebare: - Cum pot face si eu mai multe like-uri la o pagina facebook in afara de a promova pagina

1 răspuns:
| Roar a răspuns:

Trebuie sa faci pagina cunoscuta. Poti sa alegi sa cersesti like-urile pentru pagina de la cunoscuti, sau cel putin sa faci schimb de like-uri cu alta pagina.
Daca pagina are cat de cat ceva like-uri, e important sa o faci interesanta, sa postezi mereu chestii, sa fii activ/a. Daca celor care iti urmaresc pagina le place continutul, vor da like, poate vor da si share la unele poze si asa vor afla si altii de ele.
Mult succes happy