| costin7 a întrebat:

Hey! Am si o intrebarehappy....Cum fac sa aflu parola la un id de mess? Vreau doar sa aflu parola si sa nu trebuiasca sa o schimb...winking Ofer fundita la raspunsul ce mai bunhappy:*

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Te Inseala gagica laughing Serios nu exista o modalitate aparte daca stii datele puse de persoana respectiva cand si-a creat ID-ul poti sa o schimbi dar nu sa o afli.
Alte solutii ar mai fi dar cam pacatoase utilizand keylogere laughing