| Voluntar a întrebat:

Hey!
Am vazut ca multi nu il suporta pe Justin Bieber.
Ce aveti cu el? ...Nu inteleg...
Nu zic asa pentru ca il iubesc, sau ca este idolul meu...Eu nu am nimic cu el...
Ce are toata lumea cu el?
El sh el om ca noi...nu vad ce are toata lumea cu el?
Ma poate lamuri cineva?
Thanks.happy

Răspuns Câştigător
| Anneshht a răspuns:

Lumea este invidioasa, nu l-au placut pentru ca el s-a lansat in momentul in care avea schimbari de voce. Cei care spun ca vocea este facuta pe aparate, mai bine sa o asculte pe Inna si vor realiza ca ea este cea modificata vocal. Justin Bieber este un pusti care a invatat sa cante singur la 4 instrumente si care s-a lansat cu ajutorul lui Usher prin intermediul unei case de discuri. Bineinteles ca il plac mai multe fete decat baieti. Iar cei care comenteaza de voce si isi dau cu parerea neavand studii muzicale, mai bine sa isi gaseasca alte activitati. P.S: nu sunt fana Justin Bieber si nici nu visez sa il vadlaughing

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De invidie.

| Voluntar explică:

Si, va rog, sa nu luati ce am spus in nume de rau... Vreau doar sa inteleg.

| allynNa20 a răspuns:

Si eu eram moarta dupa JB cand aveam 12-13 anilaughing, dar nici eu nu il mai suport pentru ca s-a schimbat foarte mult in ultima vreme din cauza celebritatii. E laudaros, se crede tare ca se ia de paparazzi, ca il plac toate fetele, ca e cu Selena Gomez:-&. Dar in fine asta e parerea mea. E intr-adevar un artist talentat, dar fitele astea o sa-l doboare, pentru ca are mai multe decat are talent.

| Iho a răspuns:

Deciwinking fetele il plac (majoritatea). bietii nuwinking simplu. Vr sa-ti sp si dc? ca e un fatalau :-& de om si nici macar nu e vocea lui aia laughing) aparatele ii fac vocea asa. si tot groaznica e. ASA-I?

| NicholaszMCExpert a răspuns:

Justin bieber un fatalau voce de fata, fata de fata un prost.