| sonia9 a întrebat:

Hey. as vrea sa fac un blog dar nu stiu pe ce subiect anume, adica un titlu precis. Voiam sa pun postari despre... orice. adica gen: Sfaturi pentru... sau Care e parerea vostra? stiti voi, cred ca v-ati dat seama. idei de titluri?

2 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Ce zici de: Prin ochii nostri?

| Marcelynn a răspuns:

Ai putea scrie despre viata ta, despre sentimentele tale sau lucruri care te-au ajutat sa fii productiv, carti care te-au impresionat. De obicei astea sunt cele mai intalnite subiecte.
Titluri: Descopera-te pe tine, ce ai mai facut? sau iti poti scrie chiar numele la titlu.