| Lukasssz a întrebat:

Hey, care este anime-ul vostru favorit?

Răspuns Câştigător
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Attack on Titan

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu sigur, sunt mai multe care imi plac.

Asa ca spun unul care imi vine acum in minte... Erased.

| zurick a răspuns:

ReLife.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Yu Yu Hakusho

| timidu89 a răspuns:

DragonBall

| isemilia a răspuns:

HxH, Re:Zero, Black Clover, Akira, The Promised Neverland. Am mai multe, dar la astea m-am gandit acum.

| Crescent a răspuns:

Death note

| Fabianaa a răspuns:

Tokyo Ghoul, Nana, Psycho Pass, Bleach, Diabolik Lovers, Darker Than Black, Death Note, Beastars,

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Bro...chiar nu știu, toate sunt faine.
Naruto? Tokyo ghoul? Attack on titan? O gramazie de anime-uri super tari, merita urmărire.
Oricum, cred ca Naruto îmi este mai la suflet? Mi-au plăcut mult toate, însă parcă, nu știu, e ceva mai special pentru mine.happy