| Roxiii03 a întrebat:

Hey...care stit sa imi spuneti un program de filmat bun?
mi-am downloadat un program dar nu merge aproape deloc...parca ar lipi o poza una de alta, nu ar filma.
Deci daca stiti careva va rog sa ma ajuti...puppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

HyperCam2 http://download.kappa.ro/action__file/id__3190 dacă vrei să îl foloseşti trebuie să setezi tu rezolutia şi alea alea. Poţi căuta un tutorial pe youtube şi dacă nu înţelegi îmi dai add pe mess id meu e blueberry_is_sweet dar când şi dacă mă bagi in lista sa îmi zici cine eşti că nu dau accept la toţi, mai ales că acum am postat id meu pe TPU.