| myelys a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto. Cate episoade are in total Naruto Shippuden (ma refer nu doar la astea care au aparut, ci si la cele care urmeaza sa apara)?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Nu se stie...
apare cate un episod saptamanal, se poate termina in 2 episoade sau sa continue inca 150winking
nimeni nu are toate episoadele (inclusiv cele care urmeaza sa apara )

See yawinking

1 răspuns:
| DjLayla a răspuns:

Nu se stie...
apare cate un episod saptamanal, se poate termina in 2 episoade sau sa continue inca 150
nimeni nu are toate episoadele (inclusiv cele care urmeaza sa apara )

Bafta. Sper ca te-am ajutat. funda?big grin