| Ralu125 a întrebat:

Hey! Caut disperata o melodie mai veche, care e difuzata pe la Magic si Europa FM, dar nu stiu nici cine canta nici cum se numeste! sad Am impresia ca e cantata de o trupa rock, dar melodia e mai lenta si din cate pricep, la refren sunt niste cuvinte gen: I will....for you. Imi place foarte tare, dar am epuizat toate metodele de cautare.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=JkK8g6FMEXE
Poate... daca ai avea macar un vers intreg... :)

| Solsagan a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=mh8MIp2FOhc
Nu cred că-i asta, dar dacă nu dispun de un vers întreg.

| Ralu125 explică (pentru Solsagan):

Pfff...nu e asta. sad ...si pe mine ma enerveaza ca nu-mi aduc aminte exact versurile. Am in minte doar linia melodica. Merci, oricum! big grin