| Ana_7904 a întrebat:

Hey, ce setari trebuie sa fac la messenger ca sa pot da click pe video call sau voice call? Camera web am instalat-o cu cd-ul ei si daca vorbesc cu cineva ne vedem dar nu pot suna pe nimeni, iar atunci cand ma suna cineva nu se aude nimic. Ziceti-mi care poate fi cauza si ce trebiue sa fac.Plsssss

2 răspunsuri:
| Da3m0n a răspuns:

Conteaza ce Mesanger ai. Eu tias recomanda Mesanger 10 sau 11. Pentru ca sunt mai bune, la 11 poti sati vezi si prieteni de pe facebocck. Sper ca dai funditalaughing.

| Da3m0n a răspuns:

Iti trebuie alt mesanger cum ar fi mesanger 10 sau 11. Sperca dai funtita.