| LoveSunshine069 a întrebat:

Hey! ^^
Cine imi poate da niste sugestii pentru prajituri de casa? (Cu ciocolata, vanilie... orice, dar fara nuca sau fructe). De preferabil ar fi daca stiti si cateva site-uri de unde as putea gasi mai multe retete. Fundita pentru cele mai multe prajituri.batting eyelashes
Multumesc! happy [Scuzati categoria.]

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Ce-i drept, nu toate retele de pe acest site nu au fructe in compozitie, dar altfel nu ar mai avea aroma :http://prajituridecasa.blogspot.com/