| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Hey! cine imi zice un citat frumos sau ceva legat de prietenie, vreau sa ii fac cadou la o prietena buna o poza cu noi doua si ceva scris pe ea si nu stiu cam ce sa scriu!.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'' Timpul cere vama oricui....cu exceptia prieteniei.''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Suntem o singura fiinta.Cand unul plange, celalalt gusta sarea.''

| alin334 a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

| DDoctorita a răspuns:

Preferatul meu: '' Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. '' =)

| Zeroosi a răspuns:

Prietenul este acela care cunoaste cantecul inimii tale si poate sa ti-l cante atunci cand ai uitat cuvintele.

| alexthirt a răspuns:

E trist si usor ca o prietenie sincera sa se sfarseasca ca o simpla strangere de mana!