| nosferatu15 a întrebat:

Hey, cine nu o agreaza pe Lady Gaga? De ce unii sunteti impotriva ei, pentru ca are o voce cu capacitati exceptionale (uitati-va pe youtube daca nu ma credeti), stie foarte bine sa cante live spre deosebire de altii si face mereu impresie prin tinutele pe care le prezinta pe scena (asta conteaza mai putin pentru mine). Va rog sa argumentati raspunsul...

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Adevarat,multi nu o agreeaza pe Lady Gaga poate datorita stilului ei. Are un talent nemaipomenit,o voce uimitoare si eu sincer cred ca ar trebui sa cante melodii care sa ii puna mai mult vocea in evidenta. Multi cred ca este putin "dusa cu pluta" adica, sa fim seriosi: a venit cu o rochie din bucati de carnelaughing. Dar poate asta este stilul ei si asa vrea sa se afirme. happy In orice caz, fiecare are parerea lui. Mie una imi place Lady Gaga si chiar o admir pentru talentul ei. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| sabinbik a răspuns:

Auzi multi o apreciaza pe gaga pentru cea ce canta nu dupa cum se ibraca ea are o voce de aur

| EuFlorinEu a răspuns:

Pai...uni oameni nu o agreaza pe Lady Gaga din cauza hainelor si a stilului ei vestimentar...dar sa fim seriosi, ea are in spate o armata de agenti care o fac asa cu este, iar daca nu ar purta aceste haine nu ar fi una din cele mai bune voci ale lumii.