| Naspa6969 a întrebat:

Hey crede'ti ca Madalina Manole s-a sinucis, crima, ucisa... K eu nu am mai vazut la stiri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ea nu s-a sinucis, parca saptamana trecute sau acum o saptamana spunea ca Madalina avea semne pe corp, vanatai etc.Deci ea nu s-a sinucis.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S-a sinucis.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Madalina s-a sinucis
A luat otrava(numita furadan)
Funda?

pa, pa

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Madalina s-a sinucis cu un puternic insecticid numit Furadan. Parintii ei au facut recurs, nemultumit de decizia judecatorului, insa verdictul final a fost clar sinucidere si cazul este acum inchis.
Sper ca te-am ajutat!

| Ana a răspuns:

S-a sinucis

| Biby a răspuns:

Buna!
Ea s-a sinucis cu Furadan.
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere! happy
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da s-a sinucis.s-a finalizat ancheta
Si asta este hotararea luata,, sinucidere''
CupCake uita-te mai mult la televizor
sfatul meu

pa, pa