| Lawrrrr a întrebat:

Hey, cum se fac like-uri fake pe Instagram? Sunt multe persoane care nu au cum sa aibă câte 300 de like-uri, deci cum fac?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Simplu, cont public, si folosesti multe #tag-uri.

| Anonima163333 a răspuns:

Prima data trebuie sa iti faci contul privat, asa vei face multi followeri.Pentru inceput da-le tu follow si dupa ce iti dau back da-le unfollow(asa procedam eu cand aveam Instagram). Daca nu vrei sa le dai unfollow e mult mai bine, pentru ca iti vor dura mai mult.
Asa, dupa ce ai multi followeri, cel putin 1000, da-le la cati vrei inimi la postari. Eventual, scrie-le mesaj in privat sa iti dea inimi.

Sper ca ti-am fost de ajutor!