| TeTisSa a întrebat:

Hey:d cine imi poate recomanda si mie niste romane de dragoste si politiste? fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Judith Gould - Pentru totdeauna. (copii utilizati si ucisi pentru a mentine tineretea unor bogatasi). David Morell -Fratia Pietrei (organizatie secreta in sanul bisericii catolice, un agent super antrenat - tehnici de Mossad israelian). Marco Nese -La Piovra ( e mult mai buna decat filmul). Toate au anchete, povesti de iubire si mult suspans.