| crisu2012 a întrebat:

Hey big grin Mi-am facut de curand cont pe voyo am platit..tot tot tot happy insa filmele mi se blocheaza...straight face Ce as putea face sa pot sa le vizionez fara intreruperi de genul?thinking
Scuzati categoria big grin

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Vorbeste cu admini, explica-le e problema ai, sunt sigura ca te vor ajuta.
Bafta :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil din cauza conexiunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Mi-am facut de curand cont pe voyo " - Mare greşeală ai făcut.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ori filmele sunt incarcate asa ssi nu ai ce sa le faci sau e o eroare de transmisie de date care se repara in 6-7 zile. Sper ca te-am ajutat!

| Betii69 a răspuns:

Buna! Uite cateva cauze:
1.Lasa bara gri sa se incarce mai mult fiindca atunci cand se intrerupe inseana ca bara de jos cea pe care arata unde a ajuns filmul se intalneste cu ce care se ducea inainte ca filmul sa ruleze perfectwinking
2. Poate fi de la conexiunea netului
3.Nu mai deschide alte ferestre cand vrei sa te uiti la filme!
In concluzie primesc fundita big grin?