| TzuTzu_2341 a întrebat:

Hey! Da-ti niste modele de bilete/cerere de motivarea a absentelor :d plss
>:d

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Doamna diriginta
Va rog sa motivati absentele fiului/ei meu x deoarece y.
Cu stima, [numele, semnatura parintelui].

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu mai pleca neinvoita de la ore, o sa te coste mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine asa: titlu: Cerere Continut: Sumbsemnata X, mama elevului y, va rog prin prezenta sa ii motivati absentele fiului meu in data de *** deoarece nu a putut fi prezent la scoala din motive personale/familiare. (nu de sanatate, ca daca scrii de sanatate nu iti motiveaza ca zice ca trebuie sa ai scutire de la doctor)
Semnatura: a parintelui kreti face cererea. Eu asa fac si merge de minunewinking.