| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

Hey! dati-mi si mie cateva descrieri pentru facebook URGENT! Va rog,, ofer Fundoi + vot pentru toti

2 răspunsuri:
| AstaMicaTeIubesteMoolt explică:

Stiu si eu ce e Facebook'ul,, am cerut cateva descrieri, nu ce am intrebat "ce este facebook'ul?"

| anonim22378 a răspuns:

FaceBook este un site unde poti intalni lume/prieteni, oameni care au aceleasi interese ca si tine, FaceBook este o retea sociala online. Ce este o retea sociala online, sa dau un exemplu hi5.com, un site unde poti vedea detalii despre anumite persoane, poti interactiona cu persoanele respective si poti forma o retea sociala, ii adaugi ca prieteni si ai reteaua ta de prieteni.