| OmulDinTren1 a întrebat:

Hey. De câteva luni cant manele, dar vreau sa incarc și pe Youtube. Problema este... ce nume sa îmi pun? O porecla pentru numele meu? Denis Marian. Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bagă aici o manea să vedem dacă merită.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu as incerca cu numele tau de aici.Chiar e necesar sa iti pui ceva tipic manelistilor? Mi se pare aiurea(spun asta pentru ca eu nu ascult acest gen muzical).De fapt, nici versurile multora dintre ele nu le agreez.laughing

| OmulDinTren1 explică (pentru dullcat):

Da, vreau nume de manelist

| Catrice a răspuns:

Cristi din Brașov

| ShaOfHatred a răspuns:

Poreclele se câștigă într-un fel, nu ți le fac sugestie oameni care nu te cunosc

| Theo94 a răspuns:

Din ce oras, judet, zona esti?
Ex. Valcea, Denis de la Valcea.
Sau altfel, Denis copilul de diamant laughing)))))))

| OmulDinTren1 explică (pentru Theo94):

Brasov, dar vreau alt nume. Nu Denis

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Marian showman