| Ema1234 a întrebat:

Hey..Deci."el " este din sc cu mine, dar din alta clasa. Prietenul lui cam "the best" sta pe coridor cu mine si cam pot sa-l intreb orice despre "el", acel "el fiind Alex tongueCica "stam impreuna", s-a cam dus zvonu`n scoala. Dar nu am mai iesit pe afara de vreo 5 zilelaughing. Adica noi iesim, dar in grupuri diferite si, nu stiu cum sa ma apropi de el mai mult, ce pretext sa folosesc sa pot sa-l iau in brate, sa-l pup, etc..little help! SI INCA cv, el mereu iese`n pauze in fata unui mag din curtea scolii, dar cu prietenii lui, si mie`mi`e rusine ca na! Ce credeti ca trebuie ' sa fac? Si chiar imi place de alex:X. Ce pot sa-i spun, pentru ca sunt cam rusinoasa!

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Trimite-i biletele prin prietenul lui "the best" sau fal pe ala sa inteleaga ca tu vreai ca prietenul lui sa iti acode mai multa atentie daca tot se lauda ca sunteti impreuna daca sunt prieteni buni o va face sigur