| Stefania a întrebat:

Buna!love struck.Astazi am fost in pauza afara si aveam pe mine o vesta verde si era si Alexlove struck si cand am plecat prietenii lui ii ziceau:

-Oooo...Alex uita aia in vesta verde >:

Si el se rosi si se uita la >mine:"

Deci habar nu am ce sa mai cred. Ce credeti?sad

5 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Of Doamne, iar Alex? Cand iti vei da oare seamna ca te lupti cu morile de vant si tot ceea ce faci acum il indeparteaza si mai mult de tine. Sincer nu stiu cati ar alege o tipa care tanjeste dupa un baiat. PA

| dulcik a răspuns:

Pai poate ca te place si ii este greu sa faca primul pas. Fa tu primul pas si invita-l la un suc.

Răspuns utilizator avertizat
| mikutzzza1000 a răspuns:

Poate te place...

| SimonaMrr a răspuns:

Cred ca esti cam obsedata. daca momentan te place, mai incolo nu te va mai placea daca fiecare gest al lui tsi se pare divin si ca este pentru tine
winking