| Mihaela_3187 a întrebat:

Hey, e adevarat ca exista Rai si Iad? Si in Rai sunt mai multe "cercuri" sau porti sa zic asa si in Iad la fel? Fundita celui mai convingator raspuns! In rest Voturi

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca noi suferim si ne doare sufletul sau atunci cand ne bucuram acel suflet are si el un fel de viata doar fara el nu existam si da exista raiul si iadul, treaba cu cercurile nu avem de unde sa le stim aia vom vedea cand sufletele noastre se vor duce ori sus ori jos.

| KoKo56 a răspuns:

Aaaa,eu raspund numai pentru vot.