| alex158 a întrebat:

Hey! eu acum voi intra in clasa. a 9a si va veni balul bobocilor. am inteles ca e organizat de cei de a 12a. trebuie sa am neaparat o partenera? si nu stiu cum sa ma imbrac mai casual sau cv blugi tricou\bluza?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma sinceri sa fim daca ai o prietena ai putea sa o iei si pe ea cu tine, dar daca nu ai, atunci e ok, nu suntem in filmele americane unde e promovata ideea sa ai o partenera la prom night happy, e mai degraba un stereotip si unul destul de enervant ca si multe altele, si poti sa te imbraci cum vrei tu, sigur o sa te imbraci elegant, ma gandesc ca nu o sa mergi cu chilotii peste pantaloni happy.