| Alecsandru24 a întrebat:

Are ceva daca la balul bobocilor ma imbrac intro pereche de blugi si un tricou si pantofi

1 răspuns:
| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Din propria experienta, iti sugerez sa porti ceva mai elegant deoarece este un eveniment special. Daca iti este mai lejer poarta o camasa fara sacou.Ar fi dragut sa te imbraci cat mai elegant, dar nu exagerat de scump. Totusi in imbulzeala care va fi acolo, la dans cel putin, nu va mai conta cu ce esti imbracat.Este alegerea ta. Sincer, ca fata iti zic, as fi impresionata de un stil simplu si elegant. Distractie placuta!happy