| callmebeautiful a întrebat:

Hey guys! Dati-mi niste chestii de pus pe facebook. gen:da-mi like si-ti dau o culoare. funda desigur

2 răspunsuri:
| DaKota_9238 a răspuns:

Da like si iti spun numarul laughing...Curaj!
1-te iubesc
2-te plac
3-te urasc
4-imi plac ochii tai
5-vreau sa fiu cu tine
6-esti bun/a rolling on the floor
7-esti fitos/fitoasa
8-vreau sa-ti dau o palma
9-vreau sa te sarut
10-esti de treaba
11-esti dragut/a
12-esti de gasca
13-BFF
14-suntem prieteni buni
15-nu te suport

Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT!
Dar atentie, trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele vostru!
Acum e randul vostru sa-l publicati pe peretele vostru, s-ar putea sa aveti
surprize love struck

Este frumos să ai 20 - 40 - 80 - 160 - 320 - 568 de prieteni pe facebook, dar când ai nevoie de cineva, câţi vor fi acolo?

Dacă
tu chiar eşti acolo lânga mine, atunci dă LIKE! Copiază asta pe
peretele tău şi vei vedea câţi prieteni adevaraţi vor fi acolo pentru
tine.♥

mi s-a dat litera : L
Ceva care îmi place : lebadalove struck
Ceva care nu îmi place: lacustelebatting eyelashes
Ceva ce iubesc : lamaina
Ceva rău : lupullaughing
Dă un like statusului meu şi îti voi trimite o literă:...

| Mayyyyyy a răspuns:

La fel si :artist
actor